Pavel Hakr – kandidát Jihočeský kraj

Motto: „Jsme Slované a přesto, že jsme vždy byli obklopeni Germány, jsme si uchovali svůj jazyk a své tradice.  PROTO:  Nedovolme Germanizaci a islamizaci naší krásné vlasti.“

Životopis:

Narodil jsem se v rodině důstojníka letectva ČSLA a prodavačky. Dětství a mládí jsem prožil v krásném jihočeském městě Bechyni.

Po absolvování Střední průmyslové školy stavební v Hradci Králové

jsem vyrazil do života. Pracoval jsem 32 let ve stavebnictví, 6 let v zemědělství a posledních 5 let před důchodem v bezpečnostní

agentuře v zásahové službě. V současné době jsem důchodce na pozici

Děda na plný úvazek. Vychoval jsem dceru a nevlastního syna. Oba jsou úspěšní mladí lidé.

Politická činnost:

Roku 1996 jsem se poprvé v životě vstoupil do politické strany a to do ODS. Toto členství jsem ukončil roku 2001. Od roku 2012 jsem aktivně působil v IVČRN, později v BPI. Po jeho rozbití jsem hledal lidi stejného smýšlení. Objevil jsem partu lidí, s kterými jsme našli společnou řeč a roku 2018 jsme založili Stranu národní svobody. Nyní jsme součástí Hnutí Prameny.

Zájmy:

Od dětství jsem se věnoval divadlu. Nejdříve jako herec, později jako vedoucí dětského divadelního souboru Lucernička. V zimě jsme dělali divadlo, v létě jezdili coby tábornický oddíl na Šumavu. Souběžně s tím jsem cca 10 let hrál bigbít. Mým dalším velkým zájmem je historie, především ta naše.

Share with: