David Plíšek – kandidát Jihočeský kraj

Motto: „Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe“

Narodil jsem se a krásné dětství se svými třemi sourozenci jsem prožil v Písku, kde i současně bydlím. Po základní škole jsem se vyučil v oboru kuchař. Během tohoto studia jsem si udělal i kurz první pomoci pod místní organizací Českého červeného kříže, do kterého jsem následně vstoupil jako člen a byl jsem zde jako dobrovolný záchranář. Po škole jsem nastoupil do prodejny místního hypermarketu, kde jsem začal pracovat na pozici prodavače elektra.

Po 6-ti letech jsem nastoupil jako zástupce vedoucího prodejny Okay Elektrospotřebiče v Písku, kde jsem strávil 2 roky. Od roku 2014 jsem zaměstnán jako prodavač – konzultant v prodejně Planeo Elektro, kde pracuji i v současné době.

Celých 34 let žiji v krásném městě Písek. Jsem svobodný a bezdětný. Mám rád přírodu a zároveň rád pomáhám druhým a proto jsem i rád, že vzniklo Hnutí Prameny a AKS, které umožňuje sjednotit lid, hnutí a strany…

Zakládám si na rodině a tradičních hodnotách, protože si myslím, že je to základ všeho.

Politika: Do poslanecké sněmovny kandiduji, protože se mi nelíbí současná práce politiků v tomto státě a následný přístup evropských politiků ohledně migrační krize. Zároveň nesmím zapomenout zmínit i bezpečnou budoucnost našich dětí.

Záliby: procházky přírodou, kultura, rybaření a sport

Share with: