Tak trochu jiný „koncert“

Okénko do světa kultury obvykle necháváme zavřené, ovšem do té chvíle, pokud se sdělení či událost nestává něčím zvláštním. A právě taková věc se odehrála na místě, kde bychom to mohli očekávat nejméně.

Před začátkem akustického koncertu plzeňské kapely Ortel v ostravské restauraci Prostor, vystoupila na pódium, spolu s pořadateli koncertu a hudebníky, neohrožená bojovnice se solární mafií Ing. Alena Vitásková. Za souhlasného potlesku všech přítomných následně potvrdila svůj úmysl kandidovat v příštích prezidentských volbách na hlavu státu a neustoupit ze svého úsilí za fungující společnost.
Po skončení koncertu, který měl jako vždy bouřlivou a přesto velmi přátelskou atmosféru, jsme měli výjimečnou příležitost jménem místopředsedkyně SNS Báry Haškovcové, popřát paní Aleně Vitáskové hodně sil do její kandidatury a zároveň ji i vyslovit podporu v budoucích volbách.

Co si víc přát. Snad jen, aby víc takových lidí, kteří nesklouzli do pohodlných vod současných liberálů, bylo vidět na současné politické scéně a byli mezi obyčejnými lidmi v takové oblibě.

Za odhodlání této milé leč statečné dámy vyslovuji obdivné – „Děkuji.“

Share with:


1 komentář u „Tak trochu jiný „koncert“

  • Byla to paráda. Alena V. je dáma každým coulem. 🇨🇿🇨🇿🇨🇿

Komentáře nejsou povoleny.