SNS k volbám do EP.

Volby do Evropského parlamentu právě skončily a bez ohledu na pohledy analyzátorů a politologů, kteří se nám budou snažit vysvětlit, jak máme výsledky chápat a jak se máme dívat na novou politickou mapu Evropy, si dovolíme následující komentář.

Napříč celou Evropou dali její občané najevo svoji nespokojenost spojenou s dosavadní politikou evropských lídrů. Evropská unie, její řízení, politika a směrování je pro mnohé hořkým zklamáním a volají po změně. Tradiční Evropské strany utrpěly bolestivou porážku a nejvíce se tato prohra dotkla stran socialistických, tedy těch, které jsou za současný stav přímo zodpovědné. Jakkoliv se tento výsledek snaží mainstream omluvit, fakta jsou neúprosná a např. v České republice se zástupci socialistů do Evropského parlamentu zkrátka nedostali.
Mnozí vyčítají vlastenecké scéně určitou nejednotnost a roztříštěnost, tu ovšem vidíme i na opačné straně politického spektra a je v jisté míře zřejmě nevyhnutelná. Strana národní svobody je se svým postojem světlou výjimkou a již dlouho dopředu vyjádřila svojí podporu generálmajorovi v.v.  Ing. Hynku Blaškovi, kterého voliči i s naší pomocí skutečně do EP dostali a to s fantastickým výsledkem z osmého místa kandidátky SPD. Chceme zdůraznit, že jsme skutečně volili osobnost a naše podpora mířila na osobu Ing. Hynka Blaško, nikoliv na celé hnutí SPD.
Chceme poděkovat všem, kteří Ing. Hynka Blaško v průběhu voleb podporovali, všem členům SNS, přátelům, známým, organizátorům propagačních akcí a všem těm na sociálních sítích, kteří byli neúnavní.
Přátelé ještě jednou velké díky a pojďme pokračovat v započaté práci.

Předsednictvo Strany národní svobody.  

Share with: