Prohlášení SNS k reakci ministra vnitra Jana Hamáčka k událostem na Novém Zélandu.

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD)

My, SNS (Strana národní svobody) nemůžeme jinak, než vyjádřit své nesouhlasné stanovisko k prohlášení ministra vnitra pana Jana Hamáčka (ČSSD). Jeho postoje a reakce k událostem na Novém Zélandu jsou doslova tragické.
Očekávali jsme, že z postu ministra vnitra ujistí občany této země, že podnikne veškerá opatření, aby v České republice tato situace nikdy nenastala. Očekávali jsme prohlášení, ve kterém vyzdvihne práci Policie České republiky a dalších bezpečnostních orgánů pro zklidnění situace. Oproti tomu jsme svědky vyhrožování, zastrašování a opatření pouze proti svobodě slova a na sociálních sítích.
Toto jednání není jednáním demokratického politika, ani demokratické vlády. Tento způsob vládnutí čím dál víc nese stopy minulého režimu, totality a útlaku.
My SNS nemůžeme a nechceme dále přehlížet tyto totalitní manýry probruselských stran (ČSSD, TOP09, ODS, PIRÁTI, KDU-ČSL, STAN a i v poslední době ANO), které nám ukrajují svobodu čím dál rychleji a myslí si, že my občané se nebudeme bránit! Vždy svoboda by měla být pevným základem demokratické společnosti a za ten základ stojí bojovat!

Share with: