D.O.S.T. Hovory na pravici XXVI.

Dne 11. 2. 2019 byla naše strana (SNS) pozvána na Akci D.O.S.T. „Hovory na pravici“ na téma „obrana domova“, kde vystupovali přednášející s 15 min. projevem. 

1. Petr Bahník – předseda D.O.S.T..Téma: Domov a co je to? Co je národní identita a její znaky. Dále filozofické úvahy k historii naší společnosti.

2. Jiří Hynek – prezident Asociace obranného bezpečnostního průmyslu ČR. Téma: otázky ohledně vlastenectví, porovnávání armád jiných státu a úvahy ohledně vzniku „nadnárodní evropské armády“ a jejího využití a i zneužití!

3. Jaroslav Štefec – bezpečnostní analytik (BOS). Téma: nové a znepokojující návrhy pro vstup cizinců do profesionálních armád (návrhy Německa). Filozofické úvahy komu patří stát, armáda atd..

4. Marek Obrtel – velitel Národní domobrany. Téma: domobrana, její využití v praxi, porovnání ekonomických otázek mezi domobranou a armádou.

Za zajímavou přednášku my SNS všem děkujeme. Mohu říct, že jsme se těmito tématy neustále zabýváme viz. náš program: https://sns-cz.cz/program-strany/

Jiří Janata, předseda SNS.

Share with: